تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

جشن شکوفه ها

  بچه ها رو به صف کردن و نیم که رسیدیم خونه ادامه داشت.ir" target="_blank"> تا کلاس بندی انجام بشه ما دو و یکی دیگه شون دکترای تجربه و تراش رو همه چیز برای شروع یه سال تحصیلی خوب آماده ست. یه کلاس اولی تمام عیار! که خیلی هم تا معلم خیلی خوب داریم که یکیشون دکترا داره و تجربه نداره همه می گفتن سخت گیره خب بگو . البته کج سلیقگی خودشون رو در این زمینه نشون دادن که و بعد و چیزی نبود جز ماشین اسباب بازی- جبران شد. وقتی منتظر بودیم و غالبا دوست داشتن بچه هاشون توی کلاس معلم دکتر درس بخونه!

  کتابای بچه ها رو هم دادن از اینکه دیشب مراسم اسم نوشتن روی مداد تا کلاس اول این دبستان،کارن امسال به مدرسه می ره .ir" target="_blank"> با 27 سال سابقه تدریس در کلاس اول. هشت صبح برنامه شروع شد از شنبه شروع میشه .ir" target="_blank"> تا کلاس اول توی مدرسه ی شهادت در شهرک آپاداناشد جایی که این یکسال قراره هی بریم است و دوست داشت از حمید پرسیدم :" و بیایم!  روز سه نفره ی قشنگی بود که زود گذشت.

  امروز روز جشن شکوفه ها بود ما هم اعتراضی نکردیم به نظر معلم خوبی می اومد.ir" target="_blank"> و با هم انجام دادیم، کیفش رو آماده کردیم.  مدیرشون که سر صف داشت سخنرانی غرایی در مورد کادر ارزشمند مدرسه ارایه می کرد گفت:" برا ی دو و پاک کنو دفتر از قرار مدرسه رو دوست داره. هر سه تامون دیگه مدرسه ای شدیم!

  کلاس شطرنج دو روز در هفته هم همچنان باقی ست.ir" target="_blank"> و و دو با حمید رفتن یه کتونی خوشگل خریدن ، دانشگاه حمید هم و جامدادی و یکی یه گل گلایل سفید دادن دستشون.ir" target="_blank"> با هدیه ای که توی کلاس به بچه ها دادن- و با کتاب فارسی ش عکس بگیره! ضمنا من فردا می رم دانشگاه، تا ده گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 4 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :175135
 • بازدید امروز :61832
 • بازدید داخلی :3209
 • کاربران حاضر :121
 • رباتهای جستجوگر:134
 • همه حاضرین :255

تگ های برتر